GÖRAL İPLİK

2013 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana “müşteri odaklı” hizmet anlayışı, kalite, güven ve başarı hedefleriyle çalışan Göral İplik; Dokuma ve Tufting Halı, Araba Paspası, Banyo Paspası ve Döşemelik Sektörleri için farklı özelliklerde olmak üzere 800-6000 dtex arasında BCF İPLİK üretimi yapmaktadır.

Yıllık 6000 ton mono ve tricolor üretim kabiliyetine sahip son teknoloji üretim hatlarıyla; müşterilerin istediği miktarlarda ve sürede üretim yapabilmekte, teslimatlarını gerçekleştirebilmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını geniş bir renk yelpazesi içinde karşılayarak müşterilerinin ürün geliştirme için ayıracağı zamanı yine müşterinin kendisine kazandırmakta, ihtiyaçlarının tanımlanması ve çözülebilmesi için hızlı teknik servisi ile ortak projeler geliştirerek müşterilerine çözümler sunmaktadır.

"BCF NEDİR?"

"(Bulk Continuous Filament); Hacimlendirilmiş sonsuz filament; anlamına gelen BCF, ana hammaddesi olan Polipropilen‘e masterbatch boya dozajlanarak eksturüzyon yöntemi ile homojen karışım sağlandıktan sonra düze kalıplarından pompalanarak filament haline getirilir.

Filament haline gelmiş olan Polipropilen, ani bir soğutmaya tabi tutulur ve malzemenin kristalleşmesi sağlanır. İlk aşamada mukavemetsiz ve düz filament haline gelen elyaf üzerine harman yağı uygulanarak sıcak godetlerden geçirilmek sureti ile çekim yapılır ve filamentlere mukavemet kazandırılmış olur."

"Devamını Oku"